Menu

Gorszy Żoliborz

Rewelacje z najgorszej części Żoliborza czyli od Popiełuszki na zachód. [NIECZYNNE DO ODWOŁANIA]

Pawilon Kulturalny

janpanda

Doniesienia internetowe i urzędowe powoli się sprawdzają. Na terenie Sadów , w dawnym pawilonie wypożyczalni sprzętu sportowego urządza się kawiarnia z ambicjami kulturalnymi, która  już ogłosiła swoją nazwę "Pawilon Kulturalny". Można już polubić ją na Facebooku. Również tam, prawdopodobnie właściciele zapraszają do wypełnienia ankiety na temat przyszłego charakteru kawiarni pod adresem: https://www.surveymonkey.com/s/pawilon.

Właściciele profilu (i kawiarni) piszą o niej tak: "Pawilon Kulturalny będzie kładł również nacisk na rozpowszechnianie kultury wśród mieszkańców Żoliborza.Pawilon Kulturalny to Klubokawiarnia w której będzie można spędzać czas w przyjemnej, niezobowiązującej atmosferze. Tworzymy unikalne miejsce dla ludzi ceniących spokój i dobrą kuchnię opartą na naturalnych, sezonowych produktach."

Wasz korespondent ma tylko nadzieje że kawiarnia nie będzie zbyt kulturalna, ma bowiem wrażenie że ostatnio otwierane lokale przesadzają z kulturą, kosztem przyjemności przebywania. No i liczymy na bufet śniadaniowy!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

© Gorszy Żoliborz
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci